Полотно на підрамнику

Опис послуги

Печать холста на подрамнике

Якщо ви вирішили прикрасити свій будинок репродукціями картин великих художників чи власним портретом, але не хочете йти в майстерню і вибирати багет, полотно на підрамнику - мінімально можливе розв'язання цієї задачі. Результат, однак, буде виглядати ефектно і стильно.

Друк зображення на полотно виробляється на спеціальному принтері й спеціальними пігментними чорнилами, які проникають в структуру полотна, зберігаючи його рельєфність. Підрамник виготовляється з масиву сосни.

Натяжка на підрамник буває трьох видів: стандартна, планшетна і студійна (або галерейна).

У стандартній натяжці зображення розташовується тільки на лицьовій стороні - торці залишаються білими. Кріплення скобами розташовується саме тут, на торцях, тому, щоб їх приховати, рекомендується далі оформити картину в багет.

Планшетна натяжка відрізняється від стандартної тільки тим, що кріплення скобами здійснюється ззаду підрамника, тому білі торці виглядають естетично, і картині не потрібно обов'язкове оформлення в багет.

Студійний вид натяжки повторює планшетний у відношенні кріплення полотна до підрамника, але зображення, надруковане на полотні, заходить на торці рами. У цьому випадку можна точно обійтися без багета.

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби в робочі дні, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Консультації

З 9-00 до 17-00
Сб. Нд: З 10-00 до 15-00
Для корпоративних клиєнтів:
Пн.- Пт. з 9-00 до 17-00

Виникли питання?