Історичні портрети

Описание услуги

Исторический портрет

Історичний портрет — подарунок не для кожного, але для справжніх і улюблених друзів. Коли ми дивимося на героїв полотен, ми бачимо мужніх і гордовитих військових, мудрих сановників, юних романтичних дівчат чи статних жінок. Помістіть на них одного друга або кохану, залишивши оздоблення і одяг, і перед вами не просто новий портрет — це подарунок-комплімент, який підкреслить найкращі і цінні якості того, кому буде подаровано полотно.

Онлайн-калькулятор дозволяє вибрати чоловічий чи жіночий, груповий чи сімейний, парний чи дитячий портрети в історичному стилі. На ваш вибір десятки реальних полотен, готових послужити основою нового.

Щоб замовити історичний портрет, виберіть портрет-основу, формат майбутнього полотна і завантажте фотографію нового героя. За бажанням портрет, який буде надрукований на полотні, можна обрамити в багет.

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби в робочі дні, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Консультації

З 9-00 до 17-00
Сб. Нд: З 10-00 до 15-00
Для корпоративних клиєнтів:
Пн.- Пт. з 9-00 до 17-00

Виникли питання?