Розробка дизайну поліграфії

Опис послуги

Разрабоктка дизайна

Призначення поліграфічної продукції — доносити інформацію про товари, послуги, акції, компанії та підприємців. І якщо реклама - двигун торгівлі, то поліграфія - ефективний і економічний спосіб її поширення.

Успішність поліграфії не в останню чергу залежить від якісного дизайну. Ви можете самі розробити його, довіривши нам тільки друк, а можете покластися в цьому питанні на наших дизайнерів. У процесі роботи над дизайном будь-якого виду поліграфічної продукції (візитка, флаєр, буклет, каталог) вони розроблять необхідну стилістику, підберуть формат і композицію елементів, ілюстрації або фотографії, виберуть певні колірні рішення, проведуть роботу з текстом.

У рамках послуги «Розробка дизайну поліграфії» можлива і золота середина: ви надаєте графічні і текстові матеріали, детальне технічне завдання, ми - створюємо поліграфічний продукт.

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби в робочі дні, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Консультації

З 9-00 до 17-00
Сб. Нд: З 10-00 до 15-00
Для корпоративних клиєнтів:
Пн.- Пт. з 9-00 до 17-00

Виникли питання?