Артхолст

Опис послуги

Артхолст

Сучасне цифрове мистецтво дозволяє розширити можливості реалізації творчих ідей. За допомогою графічних редакторів досвідчений художник перетворить будь-яке зображення на витвір мистецтва. Тому картини у стилі Діджитал Арт стали популярними у наш час. Стильна футуристична картина вдало гармонує із новими стилями оформлення інтер'єру.

Друк зображення на полотно проводиться на спеціальному принтері та спеціальними пігментним чорнилом, яке проникає в структуру полотна, зберігаючи його рельєфність. Підрамник виготовляється з масиву сосни.

Натяжка на підрамник буває трьох видів: стандартна, планшетна і студійна (або галерейна).

При стандартній натяжці зображення розташовується тільки на лицьовій стороні — торці залишаються білими. Кріплення скобами розташовується саме тут, на торцях, тому, щоб їх приховати, рекомендується далі оформити картину в багет.

Планшетна натяжка відрізняється від стандартної тільки тим, що кріплення скобами здійснюється ззаду підрамника, тому білі торці виглядають естетично, і картині не потрібно обов'язкове оформлення в багет.

Студійний вид натяжки повторює планшетний в плані кріплення полотна до підрамника, але зображення, надруковане на полотні, заходить на торці рами. У цьому випадку можна точно обійтися без багету.

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби в робочі дні, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Консультації

З 9-00 до 17-00
Сб. Нд: З 10-00 до 15-00
Для корпоративних клиєнтів:
Пн.- Пт. з 9-00 до 17-00

Виникли питання?