Настільні календарі

Каталог настільних календарів

Настольный календарь 21x10
21x10
Настільний календар
вiд
Настольный календарь 21x15
21x15
Настільний календар
вiд
Настольный календарь 15x15
15x15
Настільний календар
вiд
Настольный календарь 30x10
30x10
Планінг
вiд

Опис послуги

Печать настольных календарей

Настільний календар можна часто побачити на столі офісного працівника. Із ним зручно планувати свій час, контролювати терміни. Якщо робоче місце невелике, то настільний календар може взяти на себе і роль фоторамки: власні фотографії, знімки коханої людини, дітей або домашніх улюбленців кожен день будуть заряджати позитивом і мотивацією до праці.

Настільні календарі - це також і універсальний діловий подарунок. Його корисність незаперечна, тому потенційні та постійні клієнти, ділові партнери та їх співробітники з радістю приймуть такий сувенір, тим більше якщо дизайн календаря буде барвистим і яскравим. Це неодмінно зіграє позитивну роль у підтримці іміджу компанії.

В онлайн-калькуляторі можна вибрати один з чотирьох форматів, у редакторі представлені численні тематичні шаблони. Можливе завантаження власного макета. Матеріал підставки - звичайний картон, але за бажанням його можна замінити на каширований або металізований картон, пластик. Календарний блок друкується на крейдованому папері.

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби в робочі дні, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Консультації

З 9-00 до 17-00
Сб. Нд: З 10-00 до 15-00
Для корпоративних клиєнтів:
Пн.- Пт. з 9-00 до 17-00

Виникли питання?