Друк книг

Опис послуги

Печать книг

Всі проходять через прекрасну пору дорослішання — юність. Переживання і надії багато залишають на папері у вигляді віршів та прози. Деякі не залишають це заняття протягом усього життя, ділячись своїми творами, записаними в зошиті, з близькими та рідними. Друк книг — послуга, яка допоможе зберегти написане на довгі роки.

Послуга буде цікава також вченим, викладачам, дослідникам і журналістам в разі, якщо немає можливості друкуватися в друкарні при навчальному закладі або за місцем роботи. Навіть при мінімальних тиражах вартість одного примірника книги буде невисокою. На неї може вплинути в бік збільшення робота верстальника та редактора, але в порівнянні з іншими друкарнями їх послуги також недорогі.

Друк книжкового блоку здійснюється на різографі, обкладинки та ілюстрацій — на цифровому принтері. Папір — білий крейдований (80 г/м2). В онлайн-калькуляторі ви можете вибрати тип палітурки — м'який або твердий. Формат готових книг - 20 × 25 см. Після натискання «Замовити» можна обрати шаблон обкладинки.

Порядок роботи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби в робочі дні, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Консультації

З 9-00 до 17-00
Сб. Нд: З 10-00 до 15-00
Для корпоративних клиєнтів:
Пн.- Пт. з 9-00 до 17-00

Виникли питання?