Оцифровування відео

Опис послуги

Оцифровка видео

Технології розвиваються не просто швидко - стрімко. Ще 15 років тому не у кожного був мобільний телефон, і не кожен мобільний телефон був обладнаний відеокамерою. Портативні відеокамери були теж не у багатьох. Однак, на свою або на взяту в друга, люди знімали відео особливо урочистих моментів: весілля, ювілеї, дні народження дітей, виписка з пологового будинку, випускний вечір в школі, відпустку за кордон. Відеозаписи поряд із фотознімками стали частиною сімейних хронік.

Але, як і старі фотографії, відео, зняте на плівку, піддається ризику бути втраченим через розмагнічування плівки. Вихід — оцифровування відеокасет. Ця послуга дозволить не тільки зберегти відеоматеріал, але поліпшити його якість: за допомогою професійного обладнання можна домогтися більшої чіткості та контрасту зображення, прибрати сторонні шуми, провести вирівнювання гучності, виправити викривлення відео, пов'язані з деформацією плівки.

Оцифроване відео записується на флешку, DVD-диск або жорсткий диск.

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби в робочі дні, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Консультації

З 9-00 до 17-00
Сб. Нд: З 10-00 до 15-00
Для корпоративних клиєнтів:
Пн.- Пт. з 9-00 до 17-00

Виникли питання?