Друк каталогів, брошур

Опис послуги

Печать каталогов

Каталог — потужний маркетинговий інструмент, що дозволяє великому або середньому підприємству у всіх подробицях, барвисто і креативно презентувати свою продукцію.

Каталоги діляться на кілька видів. По-перше, іміджеві: вони наповнені яскравими ілюстраціями та великим обсягом інформації про саме підприємство, персонал, партнерів, товари та послуги. Вони лунають на галузевих виставках і презентаціях, тому до їх виробництва підхід особливий: використовується крейдований папір середньої та високої цупкості та повнокольоровий цифровий друк.

По-друге, рекламні каталоги — ті ж іміджеві, але розраховані на більш широку аудиторію. Тут потрібні великі тиражі, тому друк проводиться на офсетній машині.

По-третє, періодичні каталоги, що розповідають про новини компанії, новинки, знижки. В цьому випадку для виготовлення каталогу використовується папір стандартної цупкості; друк — офсетний.

Друк каталогів здійснюється за готовим макетом або макетом, замовленому і розробленим в друкарні.

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби в робочі дні, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Консультації

З 9-00 до 17-00
Сб. Нд: З 10-00 до 15-00
Для корпоративних клиєнтів:
Пн.- Пт. з 9-00 до 17-00

Виникли питання?