Ламинирование

Опис послуги

Ламинирование

Ламінування документів — запорука того, що особисті документи (свідоцтво про народження, про власність, ідентифікаційнй номер, пропуски та ін.), грамоти, сертифікати та дипломи, фотографії, ділові папери і креслення не втратять чіткості і яскравості, їх паперові краю не поршапаються і не помнуться.

Ламінування - це покриття готової поліграфічної продукції захисною плівкою. Плівка буває різної товщини, також вона може бути матовою і глянцевою. Глянцевий плівка покращує передачу кольору, робить креслення або фотографію більш яскравою і контрастною, але відблискує. Матова - дорожча, але вона не має відблисків; на такому покритті можна робити нотатки олівцем - вони легко зітруться ластиком.

Ламінування здійснюється тільки «горячимм» методом: він, на відміну від «холодног»більш надійно скріпляється з ламінованим матеріалом.

Примеры работ

Порядок работы

Способы оплаты

Все цены, указанные на сайте, уже содержат НДС (20 %). Квитанцию об оплате вы сможете найти в своем личном кабинете той системы, через которую произведена оплата.

Доставка

Доставка осуществляется транспортной компанией по всей Украине. Время и сроки доставки зависят от курьерской службы.

Сроки изготовления

Ваш заказ будет готов в течение суток в рабочие дни, если вы правильно подготовите макет. Вы можете забрать ваш заказ в указанных местах выдачи сразу после его готовности. Время и сроки доставки зависят от курьерской службы.

Консультации

С 9-00 до 18-00
Сб. Вс: с 10-00 до 15-00
Для корпоративных клиентов:
Пн.- Пт. с 9-00 до 18-00

Остались вопросы?