Друк фотопостерів

Опис послуги

Фотопостерии без оформлення

Сьогодні багато хто захоплений скандинавським стилем в інтер'єрі. Його відрізняють простота і лаконічність, домінування білого і сірого кольорів, але при цьому — обов'язкові колірні акценти. Часто в їх ролі виступають або кімнатні рослини, або предмети меблів, або постери на стінах. Останні актуальні і в інших стилях (еклектика, арт-деко, мінімалізм та ін), і в цілому їх популярність зростає з кожним днем.

Різноманітність готових постерів велика, але це ще не все: за допомогою сучасних технологій можна розробити власний неповторний плакат, що ідеально узгоджується із загальною концепцією дизайну, його стилем та колірною гамою. В онлайн-калькуляторі доступні для вибору розміру і тип паперу, в редакторі ж можна вибрати шаблон зображення або завантажити свою фотографію.

Друк фотопостерів здійснюється за допомогою широкоформатних принтерів на матовому або напівглянцевому папері.

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби в робочі дні, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Консультації

З 9-00 до 17-00
Сб. Нд: З 10-00 до 15-00
Для корпоративних клиєнтів:
Пн.- Пт. з 9-00 до 17-00

Виникли питання?