Квартальні календарі

Опис послуги

Печать квартальных календарей

Квартальний календар — незамінний діловий помічник. Користуватися таким календарем в процесі трудової діяльності дуже зручно: на стіні завжди актуальна календарна сітка поточного місяця, поєднана з попереднім і наступним. Так легше орієнтуватися в термінах, планувати.

Велике застосування квартальний календар знайшов і в рекламі. Верхній шпігель - місце, де можна розташувати й барвисті фотографії, пов'язані з діяльністю компанії, і креативні ілюстрації, що привертають увагу і розповідають про продукт або послугу. Якщо календар буде подарований співробітникам, то на шпігель можна помістити спільну фотографію з корпоративу або девіз компанії. Поля знизу календарного блоку можуть бути використані для розміщення контактної інформації, графіка роботи, логотипу.

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби в робочі дні, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Консультації

З 9-00 до 17-00
Сб. Нд: З 10-00 до 15-00
Для корпоративних клиєнтів:
Пн.- Пт. з 9-00 до 17-00

Виникли питання?