Друк на оргсклі

Опис послуги

Печать фотографийна оргстекле

Сьогодні прикрашати інтер'єри різного роду картинами, ілюстраціями або фотографіями - практично аксіома. Модульні картини, репродукції на полотні, постери в багеті - прекрасні, але навіть вони не можуть задовольнити найвибагливіші смаки тих, хто хоче, наприклад, спробувати щось технологічне і відмовитися від паперу або полотна як носія зображення.

Друк на оргсклі — це сучасний, невитратний і ефектний спосіб внести у свій інтер'єр різноманітність і красу. Органічне, або акрилове, скло - винахід ще далеких 30-х років XX століття, міцно увійшло в наше життя завдяки таким своїм властивостям, як міцність і легкість. Нанесення зображення проводиться на заздалегідь підготовлену поверхню скла за допомогою чорнила, які на останньому етапі закріплюються УФ-променями. Зображення виходить яскравим і насиченим - ці властивості воно не втрачає понад три роки, навіть якщо знаходиться під прямими сонячними променями. Готову картину можна поставити на тумбу або полицю, притуливши до стіни. Якщо ж планується розмістити її на стіні, рекомендуємо замовити спеціальні тримачі - отвори для них будуть зроблені на етапі виробництва.

В онлайн-редакторі ви можете вибрати одну з сотень представлених репродукцій або ж завантажити власну фотографію або ілюстрацію.

Технічні характеристики

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби в робочі дні, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Консультації

З 9-00 до 17-00
Сб. Нд: З 10-00 до 15-00
Для корпоративних клиєнтів:
Пн.- Пт. з 9-00 до 17-00

Виникли питання?