Друк блокнотів

Опис послуги

Печать блокнотов

Друк блокнотів — одна з найпопулярніших послуг, що надаються будь-якою друкарнею. Причина проста: блокнот — це багатофункціональна корисна річ, яка може стати й хорошим подарунком, і сувенірним іміджевим продуктом, призначеним для роздачі співробітникам або ж учасникам освітніх, ділових заходів; і рекламним інструментом.

При замовленні через онлайн-калькулятор можна вибрати один з чотирьох представлених форматів: А6, А5, А4. Можливий друк блокнотів і нестандартних розмірів. Для виготовлення паперового блоку використовується папір стандартної цупкості (80 г/см2), обкладинки та задника — крейдований папір або картон (250–300 г/см2). Скріплюється блокнот за допомогою металевої пружини.

В онлайн-редакторі представлені шаблони обкладинок і задників: якщо обраний один з них, то передбачається, що паперовий блок буде без оформлення. Натиснувши «Завантажити макет», ви можете замовити друк блокнота з оформленими обкладинками та листами.

Зона безпеки (червона смуга)

Текст та інші важливі елементи дизайну не повинні виходити за зону безпеки.

Формат до обрізання (чорна смуга)

Загальні елементи дизайну, такі як фон розміщуйте до краю поля. Не залишайте порожніх полів.

Формат
до обрізання
Смуга безпеки

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби в робочі дні, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Консультації

З 9-00 до 17-00
Сб. Нд: З 10-00 до 15-00
Для корпоративних клиєнтів:
Пн.- Пт. з 9-00 до 17-00

Виникли питання?