Друк бланків

Опис послуги

Печать бланков

Друк бланків користується найбільшою популярністю серед поліграфічних послуг, через те, що діловодство є невіддільною частиною повсякденної роботи будь-якого підприємства.

Бланки бувають службові та фірмові. До службових належать бланки замовлень, анкети, форми для заповнення. Вони часто прості та лаконічні, містять мінімум інформації про організацію. Фірмові ж бланки хоч і виконують частково утилітарні функції, як і службові, але перш за все вони працюють на імідж компанії. Тут важливі дизайн і стиль; крім логотипа та реквізитів вітається використання декоративних елементів.

За допомогою онлайн-калькулятора можна замовити друк бланків формату А4, завантаживши вже розроблений макет. Якщо такого немає, виберіть «Замовити макет» і заповніть всі поля на сторінці оформлення замовлення — дизайнери зі штату друкарні створять для вас службовий або фірмовий бланк. Також як основа для самостійної розробки макета може бути використаний один з представлених шаблонів.

Технічні характеристики

Зона безпеки (червона смуга)

Текст та інші важливі елементи дизайну не повинні виходити за зону безпеки.

Формат до обрізання (чорна смуга)

Загальні елементи дизайну, такі як фон розміщуйте до краю поля. Не залишайте порожніх полів.

Формат
до обрізання
Смуга безпеки

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Консультації

З 9-00 до 19-00
Сб. Нд: З 9-00 до 17-00
Для корпоративних клиєнтів:
Пн.- Пт. з 9-00 до 18-00

Виникли питання?