Фотобук

Опис послуги

Печать фотокниг в жесткой обложке 180

Фотокнига ФОТОБУК відноситсья до класичної фотокниги, сторінки якої друкуються розворотами на фотопапері в фотолабораторії. Використовується три види фотопаперу, - GLOSS (глянець), LUSTER (напівглянець) і преміум сигмент - SILK (структурний шовк). Особливість "ФОТОБУКА" в переплеті, який дозволяє книжковому розвороту розкриватися на 180º.

Розвороти складаються зображенням всередину, a між незапечатаними сторонами поміщають пластик 0,7мм або щільний картон 350г / м2, також можна зібрати розвороти без основи (slim), потім за допомогою термоклейової машини листи збирають в єдиний блок. Обкладинку з'єднують з блоком щільним дизайнерським картоном (форзац) або першим розворотом (без форзацу).

Існують кілька варіантів виготовлення обкладинки:

1. Фотообкладинка "СТАНДАРТ" - ламінована глянцева або матова фотообкладинка з м'якою вставкою на основі картону 3,5 мм .;

2. Фотообкладинка "СТАНДАРТ +" - фотообкладинка зі структурною матовою ламінацією на основі ДВП і корінцем зі шкірозамінника;

3. ОБКЛАДИНКА "КЛАСИКА" - обкладинка зі шкірозамінника на основі ДВП, можливі додаткові опції: тиснення, шильд, фотовставка.

4. ОБКЛАДИНКА "ДЕРЕВО" - дерев'яна обкладинка з лазерною нарізкою.

Додатково до фотокнизі можна замовити футляр зі шкірозамінника.

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Консультації

З 9-00 до 19-00
Сб. Нд: З 9-00 до 17-00
Для корпоративних клиєнтів:
Пн.- Пт. з 9-00 до 18-00

Виникли питання?