Фотокнига с розворотом 180º

Описание услуги

Печать фотокниг в жесткой обложке 180

Фотокнига з розворотом 180º в твердій обкладинці відноситься до класичної фотокниги, строрінки якої друкуються розворотами на фотопапері в фотолабораторфї або на крейдованому папері поліграфічним спасобом. Для фотодруку використовують два види фотопаперу, - МАTTE (матова) або LUSTER (полуглянець) та преміум сигмент - SILK (структурний шовк). Особливість фотокниги з розворотом 180º в палітурці, яка дозволяє книжному розвороту відкриватися на 180º.

Розвороти збираються зображенням в середину, a між незадрукованими сторонами розміщують пластик 0,7мм або щільний картон 350г/м2, таож можна зібрати розвороти без основы (slim), потім за допомогою термоклеєвої машини аркуші збирають в єдиний блок. Обкладинку скріплюють з блоком щільним дизайнерским картоном (форзац) або першим розворотом (без форзаца).

Существуют несколько вариантов изготовления обложки:

1. ФОТООБКЛАДИНКА "СТАНДАРТ" - ламінована глянсова або матова фотообкладинка з м'якою вставкою на основі картону 3,5мм.;

2. ФОТООБКЛАДИНКА "СТАНДАРТ+" - фотообкладинка зі структурною матовою ламинацією на основі ДВП і корінцем з шкірзамінника;

3. ОБКЛАДИНКА "КЛАСИКА" - обкладинка з шкірзамінника на основі ДВП, можливі додаткові опції: тиснення, шильди, фотовставки.

4. ОБКЛАДИНКА "ДЕРЕВО" - дерев'яна обкладинка з лазерною вирізкою.

Додатково до фотокниги можна замовити футляр з шкірзамінника.

Приклади робіт

Порядок роботи

Види розрахунків

Квитанцію про оплату ви зможете знайти в своему особистому кабінеті тієї системи, через яку проводився розрахунок.

Доставка

Доставка здійснюється транспортною компанією по всій Украхні. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Строки виготовлення

Ваше замовлення буде виконане на протязі доби в робочі дні, при умові коректно виконаного макету. Ви зможете забрати ваше замовлення в офісі типографії зразу після його виконання. Час та терміни доставки залежать від кур'єрської служби.

Консультації

З 9-00 до 17-00
Сб. Нд: З 10-00 до 15-00
Для корпоративних клиєнтів:
Пн.- Пт. з 9-00 до 17-00

Виникли питання?